an image
Biuro Tłumaczeń Lexpertise
ul. Wałowa 2/13, 33-100 Tarnów

gadu gadu 8837198
gadu gadu 7004488

Tel. 14 629 40 24
Tel. 14 691 94 96
Kom. 604 551 733
Kom. 606 987 200
Kom. 668 142 000

O FIRMIE

biuro tłumaczeń Biuro Tłumaczeń Lexpertise założone we wrześniu 2000 roku w Tarnowie, to rzetelna i sprawdzona grupa tłumaczy technicznych, prawniczych i ekonomicznych. Obsługujemy firmy, instytucje oraz klientów prywatnych z całej Polski. Biuro specjalizuje się w pisemnych usługach tłumaczeniowych współpracując z doświadczonymi zawodowymi tłumaczami, posiadającymi weryfikowane w procesie rekrutacji kwalifikacje i wykonujący swoją pracę zgodnie z praktyką branżową. Tłumaczenia przysięgłe wykonują wyłącznie tłumacze wpisani na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości. Właścicielem biura jest również tłumacz przysięgły, w codziennej pracy zajmujący się tłumaczeniem, korektą oraz koordynowaniem projektów.

ŁATWO DO NAS TRAFIĆ
Zapraszamy do biura w Tarnowie przy ulicy Wałowej 2/13. Mieścimy się przy jednej z najbardziej znanych ulic w Tarnowie i łatwo do nas trafić (kamienica u zbiegu ulicy Krakowskiej i Wałowej, idąc od ulicy Krakowskiej w górę ulicy Wałowej jest to pierwsza brama po lewej, tuż za sklepem komputerowym).

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w biurze od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 16.00. Pod telefonem jesteśmy również dostępni po godzinie 16.00. Prosimy bez wahania dzwonić do godziny 20.00 na numer 014-629-40-24 lub do godziny 22.00 na numer komórkowy 668 142 000.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU
Samochód z Holandii. Ważna umowa z zagranicznym kontrahentem ze Szwecji. Studia we Francji. Sprawozdanie finansowe na ukraiński. Każdy dokument inny, każdy na inny język. Wszystko załatwisz w jednym miejscu. Tłumaczymy na ponad 30 języków świata.

WSZYSTKO WYGODNIE PRZEZ INTERNET

ZAPYTANIA
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości napisz do nas korzystając z naszej strony internetowej, e-maila, skype'a lub gadu gadu.

TEKST DO TŁUMACZENIA
Tekst do tłumaczenia można przesłać e-mailem lub korzystając z naszej strony internetowej.

SAMODZIELNA WYCENA
Jeżeli twój tekst jest w jakimkolwiek pliku tekstowym możesz z łatwością samodzielnie dokonać wyceny korzystając ze specjalnie przygotowanego do tego celu kalkulatora.

WIESZ, ILE ZAPŁACISZ
Z doświadczenia wiemy, jak ważna dla klientów jest rzetelna i wiążąca wycena. Dlatego też w 99 % przypadków, gdy tekst jest oddawany w czystej formie tekstowej, podamy Ci wiążący koszt tłumaczenia. W pozostałych przypadkach również bez względu na to czy są to skany, strona internetowa, prezentacja w Power Poincie czy pliki w Excelu lub PDFie również postaramy się, abyś znał ostateczny, a w najgorszym razie przybliżony koszt usługi. Ewentualny problem z oszacowaniem może pojawić się na przykład, jeżeli materiały oddawane do tłumaczenia zawierają skomplikowaną grafikę lub dokumenty (lub ich skany) są słabej jakości. Wtedy proponujemy rozliczenie na podstawie tekstu przetłumaczonego. W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych (przysięgłych) staramy się również, o ile to tylko możliwe, podać dokładny lub przybliżony koszt usługi. Przy tłumaczeniach uwierzytelnionych koszt tłumaczenia liczony jest zawsze na podstawie liczby stron po przetłumaczeniu.

JESTEŚMY ELASTYCZNI
Wiemy jak różne bywają sytuacje, dlatego staramy się indywidualnie traktować Twoje potrzeby. Służymy bezpłatną radą w zakresie tłumaczonych dokumentów i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania. W razie konieczności, na terenie Tarnowa, odbierzemy od Ciebie dokumenty do tłumaczenia lub przekażemy gotowe tłumaczenie w umówione miejsce poza standardowymi godzinami pracy lub w sobotę. Przetłumaczone dokumenty możemy odesłać pocztą lub kurierem. O gotowym tłumaczeniu możemy powiadomić Cię e-mailem, telefonicznie lub smsem.

JESTEŚMY TERMINOWI
Niedotrzymywanie terminów to bolączka wielu firm, również tłumaczeniowych. Niedobrze to świadczy o firmie i jest wysoce nieprofesjonalne. Skutki dla klientów są oczywiste. Nieprzedstawiony projekt umowy kontrahentowi w terminie, niedostarczona na czas oferta, zalegająca korespondencja. Nazbyt dobrze o tym wiemy i uzgodnione terminy traktujemy ze szczególną starannością. Pamiętamy, że czas to pieniądz.

NASI KLIENCI
Największym wyróżnieniem jest dla nas, gdy słyszymy że poleciła mi Was firma X, albo przysłał mnie do Was Pan Y. Cieszymy się też niezmiernie, że największą grupę naszych klientów stanowią osoby lub firmy właśnie z tzw. polecenia. I tym wszystkim, którzy nas polecają i korzystają z naszych usług serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

                          MAREK KRÓL, właściciel biura